Здраве, диети, отслабване, болести и лечение - това е Лекар.БГ Чудеса   |   razkritia.com   |   drink and drive   |   ресторанти      



chudesa.net
kliuki.net
Детски обувки
снимки
Забележителности



Морска вода вместо аналгин и антибиотици

Морска вода вместо аналгин и антибиотици
Две или три чаши морска вода на ден помагат на хората, които имат проблеми с кръвното налягане. Тя е полезна и за алергичните, диабетиците, болните от цироза, различни сърдечносъдови заболявания. Това сочат резултатите от изследване, извършено в никарагуанска клиника. В неговите рамки в продължение на 2 години 5000 пациенти са били лекувани с морска вода. Резултатите са показали, че тя притежава свойствата на аналгетик, на антибиотик, предпазва от възпаления и дори убива апетита.

Резултатите са потвърдени от представителите на испанската фондация "Аквамарис" и колумбийската "Продимар". Те са установили, че по състава си морската вода е подобна на човешката плазма и съдържа почти всички елементи в периодичната таблица.
    << върни се назад Автор: Редактор
    Посетена за седмицата:212 пъти 15 юли 2009   12:16
  07 януари 2010 21:39   |   belco   |   sumen   |  
ot kade moce dase snabdi covek sas morska voda
  21 юли 2009 23:06   |   доко   |   uw   |  
Може и да се патентова и бутилира


Още за Различната медицина:
Спрей с марихуана спасява от множествена склероза
3D принтер печата запасни части за човешкото тяло!
Човешките клонинги ще бъдат лицето на 2048-а!
Израелски медици лекуват деца с марихуана!
Ето как живее първата жена в света с присадено лице!


Болести
Инсулин потенцирана терапия (IPT) при лечението на хронични и онкологични заболявания



    За Лекар.БГ   |   Реклама в сайта   |   Контакти с нас   |   При използване на статии от сайта, линк към lekar.bg е задължителен дизайн.NVS